نکات مهم بسته بندی لوازم شکستنی :

-  خرید و سفارش  کارتن های چند لایه برای بسته بندی .   سایز این کارتن ها بهتر است کوچک یا متوسط باشد تا در تعداد بیشتری از این کارتن ها بتوانید وسایل شکستنی را براحتی قرار داد .

 -  خالی کردن   فضاهایی را جهت قرار دادن وسایل  ، برای آنکه  هر چه راحت تر بتوان این اشیاء را جمع آوری و سپس بسته بندی کرد.

 -  هنگام قرار دادن وسایل شکستنی درون کارتن ها و جعبه ها، بهتر است جهت بسته بندی ظروف چینی، آنها را با کمی فاصله از یکدیگر قرار داده و همچنین با استفاده از نایلون های حباب دار، پلاستیک و غیره دور این ظروف شکستنی تا حد امکان پر کرد

 -   نوشتن برچسب روی کارتن  هنگام اسباب کشی  که محتویات آنها شکستنی هستند و با استفاده از ماژیک و با حروف درشت نوشته شود تا هنگام جابجایی این کارتن ها، دقت بیشتری  شود

 -   خودداری استفاده  کاغذ روزنامه باطله یا مجلات قدیمی جهت پر کردن فضای خالی درون کارتن ها .   چرا که رنگ های شیمیایی  چاپ ، موجب کثیف شدن بشقاب ها و ظروف چینی در کارتن ها می شود .  

 -  جهت   بسته بندی لوستر و لامپ های روشنایی  برای ایمنی بیشتر لازم است چند نفره اقدام به این کار شود . 

 -   برخی اشیاء شکستنی که دارای جعبه مخصوص خود هستند، را با استفاده از همان جعبه یا کارتن های خودشان بسته بندی و آماده حمل بارشود .

     . . .   با مطالعه و بکارگیری این نکات  ،  میتوان براحتی اقدام به بسته بندی هر نوع از لوازم حساس و شکستنی های منزل و یا شرکت  کرد  . 

    شرکت حمل ونقل آرام تهران  اطمینان می دهد که کارگران و پرسنل دلسوز و زحمتکش این شرکت ، با استفاده از بهترین امکانات اقدام به بسته بندی کلیه وسایل شکستنی و با ارزش شما  کنند  و از بهترین کارتن های چند لایه و پلاستیک و نایلون های باکیفیت جهت این کار استفاده می شود .

 

منوی اصلی